Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Last week
 2. Bo Polak lubi jak wszystko jest za darmo. Najgorsze jest to, że użytkownicy tego forum nie wiedzą ile cała załoga M-premiumki musi włożyć pracy aby ta strona działała jak najlepiej.
 3. Earlier
 4. Komo20

  Witam :)

  Witam wszystkich serdecznie 🙂 Bardzo cieszę się że trafiłem na te forum zapewne w wielu sytuacjach będzie mi bardzo pomocne 🙂 Życzę miłego wieczoru.
 5. OD 13/03/2021 ,DO DZIAŁU FREE POWRACA TEMAT XXX+18 - ZAPRASZAMY Jeżeli Konto nie działa (login i hasło) lub straciło ważność "wciskamy zgłoś" wpisując odpowiedni powód. Np nie działa zgłaszamy takie konto do Usunięcia.Przed napisaniem odpowiedzi w tym temacie koniecznie zapoznaj się z zasadami działu Regulamin Kont Premium. Pobrałeś konto daj punkt Reputacji!
 6. witam... Pobranie kilku kont typu Netflix,Spotify,Player,Rapidu,Ipla,Hbo,Chomikuj,Internetowa,Hejo,Weeb.....itd... Napewno tańszą opcją jest wykupienie vip lub s.vip niż wykupienie tych kont u operatorów 🙂
 7. regan pobierasz rapidu 2 dniowe - kończy sie - mozesz pobrać nastepne itd ale wcale nie musisz pobierać 2 dniowych rapidu są z dłuzszymi datami, tylko trzeba troszke poszukać w dziale
 8. pewnie teraz tak jest dzieki za info. Pozdrwaiam
 9. Nawet jak dam Ci Oxy, to i tak za chwile je zablokują. Daje się takie konta jakie będą działać! Na Oxy sprawdzane jest ilość logowań z różnych IP! Nawet teraz na Oxy już wygenerowany link np dla Ciebie nie zadziała jeśli nie jesteś zalogowany na koncie. Pozdrawiam.
 10. to była sugestia ale niech już tam ale czy rapidu dwu dniowe tyle kosztuje? bo widze takie konta,dajcie oxy na rapidu jest mało i zawsze problemy
 11. Cześć - to co ty tu jeszcze robisz? ,jak inne fora są tańsze Drogi przyjacielu regan ,jak założysz sobie własne forum, to możesz sobie dawać ceny ,jakie bedziesz chciał a dla przykładu ,jedno konto 30 dniowe w w servisie rapidu , kosztuje 25zł ,a tutaj masz dziesiątki ,a nawet setki kont
 12. witam taka moja sugestia co do cen działów płatnych . Bywałem na paru forach z taką tematyka i uważam ze tu jest drogi dostęp do takich kont . Myślę że konto s.vip powinno być max 30 pln a vip 20 pln jak na innych forach o takiej tematyce co dało by większe zainteresowanie.
 13. dziekujemy , wszystkim zyczę lepszego roku niz 2020
 14. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla całej ekipy!!!
 15. Nefrytka

  Pomysł

  Proponuje zmiane chat na otwarty bo po co chat jak tam tylko nieliczni pisza
 16. regan

  regan

  witam wszystkich
 17. ogarek14

  Nowy

  Witam wszystkich
 18. Sandi

  Pomysł

  pomysł dobry ale na razie nie
 19. Sandi

  Cześć.

  Witamy na forum - m-premiumki.pl
 20. -> GENEROWANIE LINKÓW,TYLKO,DLA USER- FREE - MAXYMALNIE DO [10 GB] - NA DOBE Jeżeli Konto nie działa (login i hasło) lub straciło ważność "wciskamy zgłoś" wpisując odpowiedni powód. Np nie działa zgłaszamy takie konto do Usunięcia.Przed napisaniem odpowiedzi w tym temacie koniecznie zapoznaj się z zasadami działu Regulamin Kont Premium. Pobrałeś konto daj punkt Reputacji!
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...