Jump to content

REGULAMIN - KONTA PREMIUM


Recommended Posts

1. Zakaz zmieniania loginów/haseł,oraz profili.

2. Zakaz udostępniania danych na innych forach, portalach, przesyłania na PW.

3. Można pobrać max 4 kont premium dziennie, w Strefie S.Vip - W Strefie Vip 3 konta dziennie, a ,w Strefie Free - 2 konta dziennie (lecz nie takich samych  ) ,

   np. 1 konto Filebit.pl, to (odpowiedź w wątku = pobranie konta), kolejne możemy pobrać, jak poprzednie zostanie przeniesione do działu archiwalnego (kosz),

 , w przypadku kont z limitem można pobrać kolejne, gdy na podglądniętym koncie takowy limit został wyczerpany. [Nie dotyczy kont, które maja odnawialny limit co 12 godz.

  A jeśli konto poprzednie jest Aktywne a po 24 godz ,-  pobrałeś drugie dostajesz bana na 7 dni ] ( Lecz przed pobraniem kolejnego zgłaszamy poprzednie konto i czekamy aż zostanie   przeniesione do kosza ) . A jeśli sam wykorzystałeś/a ten transfer to wtedy, czekasz 24 godz - Do pobrania następnego konta. Nie można od razu pobierać drugiego konta , takiego   samego.

4.Aby zobaczyć dane do konta należy podziękować w temacie z danymi do konta premium. ( wpisując - dziękuję), lub dzięki) Nie żadne thanx Itp.

5.  Konta typu Filebit, twojlimit, Rapidox, Tak zwane Debrid można pobrać tylko 1 konto na 24 godz do wyczerpania transferu.  Pobranie 2x konta Debrid Będzie skutkowało - Banem konta .

6. Za zgłoszenie działającego konta jest ostrzeżenie w postaci 60% co skutkuje odebraniem odpowiadania w postach na 7 dni.

7. Za  nagminne nieprzestrzeganie regulaminu grozi Ban na stałe. Co nastąpi bez ostrzeżenia.

8.  można pobrać 2 konta - xxx+18- dziennie , -  oraz jedną listę iptv- polską , jedną zagraniczną , jedną sportową i jedną vod. -  dziennie

9.Pobierając konto premium - pamiętajmy o dodaniu punktu reputacji (like)

10.. Nie zwracamy pieniędzy za, aktywację , oraz , za wykupienie rangi Vip i S.Vip

11. Bardzo ważne!
Ps: Pamiętaj posiadając range VIP i SUPER VIP to nie znaczy ze masz immunitet i nie można cie zbanować
Aktualnie mamy zaostrzony rygor na forum niż wcześniej więc lepiej się pilnować.

REGULAMIN MOŻE ULEC ZMIANĄ BEZ POWIADOMIENIA.

  • Like 1
Link to post
  • Sandi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...